Akıl Tutulması

Akıl Tutulması Best EPub, Akıl TutulmasıBy Tuğba Sarıünal This Is Very Good And Becomes The Main Topic To Read, The Readers Are Very Takjup And Always Take Inspiration From The Contents Of The Book Akıl Tutulması , Essay By Tuğba Sarıünal. Is Now On Our Website And You Can Download It By Register What Are You Waiting For? Please Read And Make A Refission For You

Is a well-known author, some of his books are a fascination for readers like in the Akıl Tutulması book, this is one of the most wanted Tuğba Sarıünal author readers around the world.

➶ Akıl Tutulması Download ✤ Author Tuğba Sarıünal – Ultimatetrout.info
 • Paperback
 • Akıl Tutulması
 • Tuğba Sarıünal
 • Turkish
 • 15 December 2019

10 thoughts on “Akıl Tutulması

 1. says:

  http://illekitap.blogspot.com.tr/2017...

  Kim demiş Türk yazarlar süper ötesi polisiye yazamazlar diye... :) ben derdim ama kaliteli Türk polisiyeleri okumadan önce :D

  Tuğba Sarıünal, yayınlanan 4 kitabından biri olan Akıl Tutulması'nda ciddi anlamda akıl bırakmayacak bir kurgu yapmış :) çok fazla polisiye okumam ve okuduğumda da beklentim yüksek olur. Beni tatmin etmeli, kurguyu havada bırakmamalı ve ben sonunu tahmin etmemeliyim...

  Akıl Tutulması'nda oldukça ilginç detaylarla -sonunu tahmin etse de- kurgulanmış bir kitaptı. Beğendim ve hatta sevdim de.

  İlgi çekici bir başlangıç, sıradan gibi görünen bir kurgu sonunda ise şaşırtıcı bir polisiye koşturmacasına dönüyor olay. Sevdim! Bir an kendimi Kanıt dizisini izler gibi hissettim sonra yok canım daha çok polisiye dizi bu ya falan diye düşündüm. Sıkmadan gereksiz uzatmalara girmeden kurgulanmış ve olması gerektiği yer de de kurgu sonlanmış.

  Sevdim!

  Kitabın kısaca konusuna değinmek gerekirse, Ali ve aklına girdiği Yaşar ile çalıştığı mağazanın sahibinin oğlunu kaçırıp fidye isteyip kendi maddi durumu düzeltmeyi hedefleyip olayı icraata döktüğünde planı hiçbir sekteye uğramazsa bir gecede biteceğini düşünmektedir. Ancak patronunun oğlu Tufan'ı kaçırdıktan sonra Tufan'ın sevgilisi Berrin'in evinde yangın çıkması ve polislerin olaya dahil olması bütün olayı karmaşıklaştırmaya başlar. Polislerin gözünde kaçırılmış bir adam ve yangında ölmüş süsü verilen bir kadın cesedi vardır.

  Ancak... hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Masumca kurgulanmış kimsenin zarar görmeyeceği bir plan yapan Ali ve Yaşar, tepetaklak olarak bütün planı suya düşmekle kalmıyor eğer yakalanırlarsa bir de cinayetten suçlanma riskiyle karşı karşıyadır.

  Bütün bunların yanı sırada ortada bir kadın ceseti, yanmış bir ev varken bütün olaylar karmaşıklaşıp çözülmesi gereken bir düğüm halini aldığında komiser Atakan ve ekibi olayı irdelemeye başlar.

  Tek tek çözülen düğümlerde ortaya çıkan gerçekler ise... şaşırtıcı olur.

  Kitap ciddi anlamda emek harcanarak yazılmış çünkü Atakan'ın araştırması sırasındaki konuşmalar falan oldukça ilgi çekiciydi ve direk bilgi içerikliydi.

  Emek verildiği hem kurgunun içeriğinden hem bilgi akışından hem de kalemden belli oluyordu.

  Sizi bilmem ama ben sevdim. Cidden oldukça iyiydi. Bana şiddetle tavsiye edilmişti bu kitap ve okuduğum her satırdan zevk aldım desem yeridir.

  Polisiye severseniz bence bir el atın bu kitaba, seveceğinizi düşünüyorum. :)

 2. says:

  Peh peh peh... Beylik cümleler, hepimizin ezbere bildiği aforizmalar, akıl vermekten polisiyeyi besleyememiş kişisel gelişim uzmanı konuşmaları... Benim okuma zevkim mi gelişiyor acaba, bu kez hiç beğenmedim yaşıtımın kitabını. İlk kitabında beni umutlandırmıştı ama görüyorum ki üçüncü kitabı yazmış olmasına rağmen, hâlâ kendini aşamamış. Keyif almadan okuyarak geçirdiğim bu birkaç saatin hesabını kendime soracağım ama en azından sizlerin değerli vaktini kurtarayım. =)

 3. says:

  İnternette tesadüfen gördüm imzalı kitap diye merak edip aldım. Yazarın okuduğum ilk kitabı. Dili oldukça akıcı, anlaşılır, kurgusu da başarılı bir polisiye. Şaşırtıcı bir sonu var. Keyif alarak okudum. Tavsiye ederim. Diğer kitaplarını da okumayı düşünüyorum.

 4. says:

  Müthiş

 5. says:

  3.75 ten 4 yıldız. Gayet güzel, akıcı, konusuyla kendine bağlayan, bir hızlı okunan bir kitaptı. Olay örgüsü biraz daha kompleks ve uzun olsaydı tadından yenmezdi şahsen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *